Dotazy

8 Komentářů

 1. Petrovič Ladislav

  Dobrý den.
  Společnost založena v roce 2006.
  Až po deseti letech se zpracovává „historie lesů“ ??
  Nerozumím tomu …. ??!!

  • Pavel Cekota

   Dobrý den pane Petroviči,
   rád bych odpověděl na Váš dotaz, týkající se historií lesů města Chebu. Text o historii lesa obsahuje jeho postupné nabytí od roku 1061 a vývoj po současnost, včetně lesů v Bavorsku. V současné době čekáme na autorizaci článku od osob, které jsou v něm uvedené a poté ho uveřejníme. Pokud máte nějaké dotazy, klidně mne můžete dotazovat.
   Přeji příjemný den

   Ing. Pavel Cekota
   Lesník
   Lesy města Chebu s.r.o.
   Tel. 774 740 522

 2. dobrý den dá se někde sehnat povolení na těžbu nebo koupi dřeva u obce Milhostov u Chebu

  • Pavel Cekota

   Dobrý den,
   nejbližší lesy ve správě máme u Skalné, proto Vám doporučuji obrátit se na LČR ve Frant. Lázních tel. 956 228 111, kde dostanete kontakt na firmu provádějící těžbu v okolí Milhostova.

 3. Pližingrová

  Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, zda je možné u Vás odkoupit pár parůžků na okus. Byly by pro mého psa. Děkuji, s pozdravem Pližingrová

  • Pavel Cekota

   Dobrý den paní Pližingrová,
   naše společnost se nezabývá prodejem shozů. Prosím, kontaktujte nějaké místní myslivecké sdružení nebo zkuste LČR – Lesní závod Kladská. U obojího lze dohledat kontakty na internetu. Děkuji

 4. Ludmila Stehlíková

  Dobrý den,
  zajímal by mě ceník palivového dřeva, pokud ještě lze u Vás nakupovat. Po prohlédnutí Vašich stránek, se objevuje ceník z roku 2016.
  Děkuji předem za odpověď

  • Pavel Cekota

   Dobrý den paní Stehlíková,
   ceník je platný minimálně do konce roku 2018. Na začátku roku 2019 se naše společnost s ohledem cen na trhu s dřevem, rozhodne zda ho ponechá nebo dojde ke změnám. Děkuji za dotaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *